ÖZELLİKLER

Müşteri Verileri Tamamen Sizin

AçıkGişe platformumuzda, internet sitesi üzerinde kayıtlı olan tüm son kullanıcıların kendilerine mahsus özel bir profil kartı açılmaktadır. Bu profil kartında satın alma geçmişi, kayıt formundan toplanan bilgiler (ad, soyad, adres, vb.) bulunmaktadır.

Organizasyon sahibi, bu bilgiler doğrultusunda detaylı ve değerli bir müşteri portföyü ve profili oluşturabilir, pazarlama/tanıtım hedeflerini bu kitle üzerinde yoğunlaşacak biçimde şekillendirebilir.

Kayıt formu organizasyonun isteği doğrultusunda özelleştirilebilir. Örneğin; bir spor etkinliğinde sporseverlerin beğendikleri basketbolcular, verilecek bir ikram hizmeti için vejetaryen olup olmadıkları, görmek istedikleri basketbolcular vb. internet sitesine kayıt olma formuna bir alan eklenilerek izleyicilerden toplanabilmektedir.

Toplanan bu bilgiler veri tabanına kaydedilmekte ve sistem üzerinden erişime her zaman açık olmaktadır. Toplanan bu bilgiler ve mail adresleri Mailchimp altyapısı ile entegrasyon kurularak mailing gönderimlerinde kullanılabilmektedir.