ÖZELLİKLER

Anahtar Teslim Biletleme

Her etkinlik aynı değil. Her biletleme süreci de aynı olmak durumunda değil. AçıkGişe etkinliğinize özel biletleme süreçlerine adapte olabilecek esnekliktedir. AçıkGişe, tek adımlı veya çok adımlı satış; paket tanımlaması veya ara etkinlik satışı yapma gibi her türlü biletleme ihtiyacına cevap verebilecek niteliktedir.

Etkinlik alanı etkinliğinizin bir parçası. Etkinlik tanıtımlarınızda olmazsa olmazlardan. AçıkGişe organizatörlerden gelen yüzlerce istekle sunduğu özellikleri geliştirir. Etkinliğinizi rastgele ve bir kroki üzerinden değil koltuk seçimi yaptırarak ve detaylı fotoğraflar eşliğinde satın. 

Biletleme şekline siz karar verin. Print, dijital ve mobil bilet yöntemlerinin hepsini veya ihtiyacınıza göre seçeceğiniz herhangi bir yöntem ile AçıkGişe online platformunu birleştirebilirsiniz. AçıkGişe en son teknolojileri desteklediği için standart biletleme yöntemleri dışındaki biletleme çözümleri ile de birlikte kullanılabilir.

Etkinlik çeşidine göre satış ihtiyaçları değişkenlik gösterir. 4.5 milyonun üzerinde bilet satış tecrübesi ile AçıkGişe neredeyse tüm satış ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir. Önsatış, kombine satış gibi satış yöntemlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Hazır satış yöntemlerinin aradığınız cevabı vermemesi durumunda etkinliğinize özel satış yöntemi geliştirmek AçıkGişe 'de yine mümkündür.

Kredi kartı, AMEX, mobil ödeme, BKM ekspress ve diğer sayısız ödeme sistemi ile mevcut entegrasyon sayesinde katılımcılar etkinliğinize dahil olurken ödemelerini sorunsuzca hallederler. Açıkgişe ile mevcut entegrasyonlar haricinde farklı ödeme yöntemlerini kullanmak mümkündür.

Her etkinlik aynı olmadığı gibi her bilet de aynı değil. Biletiniz aynı zamanda hedef kitlenizle iletişim aracınız. Bilet tasarımını istediğiniz gibi yaparak reklam, kampanya ve marka işbirliği gibi pek çok akıllı bilet alanı kullanımı yöntemlerini seçebilirsiniz. AçıkGişe müşteri merkezli yaklaşımı ile bilet tasarımını özgürleştiren ilk ve tek biletleme platformudur.